Home Aktualności Ogłoszenia Parafialne

Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ociążu

ul. Kościelna 17, 63-460 Nowe Skalmierzyce

tel. 600 227 860, www.parafiaociaz.pl, mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

________________________________________________________________________________

Ogłoszenia Parafialne - XV Niedziela Zwykła

14 Lipca 2024

1. Święty Paweł w Liście do Efezjan pokazuje nam dzisiaj jak bardzo zostaliśmy obdarowani Bożym błogosławieństwem, „abyśmy byli świeci i nieskalani”. To Bóg nas bardziej szuka, niż my Jego.

2. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną z racji II niedzieli miesiąca. Wyrażam wdzięczność za ofiary przekazane bezpośrednio na konto parafii.

3. W zakrystii lub w kancelarii można składać wymienianki za zmarłych na II półrocze.

4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środę po Mszy św. Pilne sprawy w miarę możliwości proszę załatwiać telefonicznie.

5. Polecam do nabycia nowy numer dwutygodnika naszej diecezji Opiekun, w którym m.in. o cudowności wody przywożonej z miejsc świętych w artykule „Woda z mocą”.

6. Dziękuję za posprzątanie kościoła parafialnego i złożoną ofiarę na kwiaty oraz kaplicy. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła i terenu wokół proszę rodziny mieszkające w Ociążu przy ul. Morawskiego 28a, 22, 18, 14. O posprzątanie kaplicy proszę rodziny mieszkające w Kwiatkowie pod nr 20, 22.

7. Wszystkim życzę dobrej niedzieli.

ks. Eugeniusz Synowiec – Proboszcz

Tu podaj tekst alternatywny