Home Aktualności Ogłoszenia Parafialne

 

 

Parafia Rzymskokatolicka

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ociążu

Ogłoszenia Parafialne na XXXIII Niedzielę Okresu Zwykłego(17 Listopada 2019)

 

 

 

 1. Spotkanie Kręgu biblijnego będzie w poniedziałek, 18 listopada, o godz. 19.15.

 2. Wczwartek, 21 listopada, zapraszam klasę I ponadpodstawową na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Spotkanie będzie w Domu katolickim i rozpocznie się o godz. 18.45. Zapraszam również na Mszę św.W związku z tym biuro parafialne będzie czynne tego dnia od 17.00 do 17.30.

 3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w sobotę 23 listopada w Domu katolickim.

 4. W przyszłą niedzielę, 24 listopada, obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza, Eucharystycznego Ruchu Młodych i Akcji Katolickiej. W tym dniu, na Mszy św. o godz. 11.00 kilku członkom ERM zostaną wręczone legitymacje i odznaki.

  Ministrantów, dzieci z ERM i ich rodziców zapraszam również w przyszłą niedzielę, na 15.00 na wspólne świętowanie do Domu katolickiego.

 5. W poniedziałek 25 listopada na Mszy św. wieczornej w naszym kościele będziemy gościć media diecezjalne: Radio Rodzina i Telewizję internetową Dom Józefa, które przeprowadzą transmisję na żywo z naszego kościoła. Już teraz was zachęcam, drodzy parafianie, abyście zarezerwowali sobie czas i przyszli na tą Mszę św.

 6. Dziękuję panom Henrykowi Wawrzyniakowi, Zbigniewowi Wawrzyniakowi, Janowi Kaczmarkowi i Jerzemu Kamińskiemu, którzy w minionym tygodniu pracowali przy doprowadzeniu energii elektrycznej do wozowni.

 7. Dziękuję rodzinom, które wczoraj posprzątały kościół i kaplicę. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę rodziny mieszkające w Fabianowie przy ulSzkolnej 18, 20, 22, 26, 28.posprzątanie kaplicy proszę rodziny mieszkające w Kwiatkowie przy posesjach 13 i 13a.

 8. Dziś o godz. 16.00, w Starym kinie w Nowych Skalmierzycach odbędzie się spektakl zatytułowany „Na niby”. Sztuka powstała na podstawie prawdziwych historii ludzi, którzy w swoim codziennym życiu z osobami niepełnosprawnymi walczą o zrozumienie i godność człowieka. Więcej informacji na plakacie w gablotce.

 9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

ks. Krzysztof Niciejewski

 
Tu podaj tekst alternatywny