Home Aktualności Ogłoszenia Parafialne

 

Parafia Rzymskokatolicka

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ociążu

Ogłoszenia na III Niedzielę Okresu Zwykłego (24 stycznia2021)

 

 

 

  1. Trwamy w przeżywaniu Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia. Zachęcam do modlitwy o jedność w prawdzie dla wszystkich wyznawców Chrystusa oraz o jedność i pojednanie w naszych rodzinach.

  2. W środę, zaraz po Mszy św., będzie spotkanie Żywego Różańca. W związku z tym biuro parafialne będzie czynne od ok. 19.15.

  3. Wczwartek, 28 stycznia, zapraszam klasę IIponadpodstawową na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Spotkanie będzie w kościele irozpocznie się o godz. 19.00.

  4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych.

  5. Dziękuję osobom, które w minionym tygodniu posprzątały kościół i kaplicę.W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę rodziny mieszkające Ociążu przy ulMorawskiego 5, 9, 11, 13. O posprzątanie kaplicy proszę rodziny mieszkające w Kwiatkowie przy posesjach 1, 2, 3.

  6. Zakończyliśmy czas spotkań kolędowych. Bardzo dziękuję za obecność, za modlitwę oraz za złożone ofiary, które przeznaczone będą na cele remontowe. Nowych mieszkańców naszej parafii zapraszam do biura parafialnego w celu zapoznania i utworzenia kartoteki. A jeśliby ktoś życzył sobie, abym poświęcił dom, proszę również o kontakt.

  7. Pogrzeb śp. Kazimiery Jezierskiej z ul. Łąkowej będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Pomódlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

  8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

 

 

ks. Krzysztof Niciejewski

Proboszcz

 
Tu podaj tekst alternatywny