Home Aktualności Ogłoszenia Parafialne

Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Ociążu

Ogłoszenia Parafialne na XV Niedzielę Okresu Zwykłego(14 Lipca 2019)

1. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne; w sprawach pilnej posługi sakramentalnej, szczególnie wobec chorych, proszę udawać się do kapłanów z parafii Skalmierzyce.

2. W zakrystii można odbierać miesięcznik Różaniec.

3. Naniedzielę 28 lipca planowany jest rajd rowerowy: Szlakiem kościołów drewnianych naszego regionu, organizowany przez nasz parafialny oddział Akcji Katolickiej. Szczegóły podam w przyszłą niedzielę, a już teraz zachęcam do zarezerwowania sobie czasu na to wydarzenie.

4. Od września rozpocznie się przygotowanie do Bierzmowania dla nowej grupy. Przygotowaniem będą objęte roczniki 2004 i 2005. Spotkania będą zasadniczo w czwartki po Mszy św. wieczornej.

5. Dziękuję rodzinom, które wczoraj posprzątały kościół i kaplicę. W tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę rodziny mieszkające w Fabianowie przy ul. Środkowej 70, 68, 66, 62. posprzątanie kaplicy proszę rodziny mieszkające w Kwiatkowie przy posesjach20 i 22.

6. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Kazimiery Stanek, z ul. Środkowej w Ociążu. Pomódlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek...

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

ks. Krzysztof Niciejewski

Tu podaj tekst alternatywny